Szukaj w :

Sposób na nudę

blog

Gry przeglądarkowe na dobre zagościły w domach wielu graczy w Polsce. Zazwyczaj są to dobry sposób na nudę. Rozwój tego, co na zachodzie nazywa się „browser game” jest bardzo dynamiczny i często gry przeglądarkowe nie ustępują w niczym tradycyjnym grom instalowanym na komputerze, a przy tym są zupełnie darmowe. Są przeznaczone dla graczy w każdym wieku. Ich rodzajów jest tyle, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. No właśnie.

Jakie są zalety gier przeglądarkowych?

Przede wszystkim ich zaletą jest to, że nie trzeba ich instalować na komputerze, a do grania wystarczy komputer bądź urządzenie mobilne z dostępem do internetu. Są bardzo przystępne. Do rozpoczęcia swojej przygody z grą wystarczy szybka rejestracja. Proces ten został na tyle skrócony, że obecnie nie zajmuje on więcej niż kilka minut.

Łatwość rejestracji i dostępu do rozgrywki sprawia, że grami przeglądarkowymi interesują się dziesiątki tysięcy osób. To, co przyciąga tłumy to również możliwość rywalizacji z nieraz setkami tysięcy osób z całego świata. Rankingi i pokonywanie przeciwników może poprawić nastrój i dać odrobinę adrenaliny. Dodatkowo, każdy chce być w czymś dobry, a gry przeglądarkowe oferują to bardzo często.

Najlepszy sposób na nudę?

sposób na nudęJeśli chodzi o stopień zaangażowania i poświęcenia czasu wolnego, to jest on zależny od gry. Jeśli chodzi o strategie i gry, w których toczymy rozgrywkę w czasie rzeczywistym, to należy być czujnym i trzymać rękę na pulsie. Nieuwaga i zaniedbanie gry może skutkować pogorszeniem statystyk, splądrowaniem państwa bądź grabieżą planety.

Na drugim biegunie są strategie ekonomiczne, które przeznaczone są dla graczy cierpliwych, nastawionych na permanentny, aczkolwiek powolny rozwój swojej postaci lub państwa, którym zarządzają. Tu nie ma znaczenia kiedy i na jak długo zaangażujemy się w grze. Poświęcając grze niewiele czasu ryzykujemy zaledwie tym, że będziemy rozwijać się wolniej.

Gry przeglądarkowe, w odróżnieniu od gier w trybie pojedynczego gracza mają tę zaletę, że po drugiej stronie zawsze jest człowiek i niejednokrotnie tworzą się wokół nich społeczności. Osoby bardzo związane z grą zżywają się ze sobą i nierzadko uczestniczą w zlotach odbywających się w świecie realnym.

Każdy sposób na poznanie nowych osób jest dobry, czemu więc nie połączyć przyjemnego z pożytecznym?

Gry, które można odpalić za pomocą przeglądarki to bardzo prosty sposób na odłączenie się od realu i codzienności.

To też znakomity sposób na nudę.

Trudno odmówić im też tego, że potrafią odstresować po ciężkim dniu w szkole i w pracy.

Darmowy sposób na nudę W odróżnieniu od pełnych wersji gry na komputer, gry przeglądarkowe w 99% darmowe.

Czemu tak? Ponieważ do zwykłej rozgrywki nie ma obowiązku płacić za nic, jednak wielu producentów stosuje tak zwane mikropłatności, dzięki którym dostajemy ulepszenia i inne bonusy. To doskonała alternatywa dla osób, które nie dysponują najlepszym sprzętem i nie mogą pozwolić sobie na granie w najnowsze gry. Gry przeglądarkowe są szeroko dostępne i pójdą niemal na każdym komputerze lub urządzeniu mobilnym z dostępem do sieci.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *