Szukaj w :

Darmowa strzelanka online First Assault

w1

First Assault darmowa strzelanka online

First Assault to free-to-play first-person shooter oparty na cyberpunk anime Ghost in the Shell: Stand Alone Complex. Gracze mogą przyłączyć się do walki, jak każdy członek Sekcji 9, każdy z własną unikalną umiejętnością.

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex – First Assault online, znany również jako First Assault , jest to darmowy shooter first person od Neople i Nexon.

Gracze może wybrać jednego z członków Sekcji 9, każda z własnymi unikalnymi umiejętnościami i określonym zestawem broni by brać udział w rozgrywkach takich

  • Team Deathmatch,
  • Demolition
  •  Terminal conquest


. Wszyscy członkowie Sekcji 9 są dubbingowani przez  oryginalnych aktorów  głosowych. Umiejętności mogą być współdzielone z innymi graczami poprzez Skill Sync . Gracze odblokują nowe bronie automatycznie.

Cyberbrain implanty mogą być wykorzystane do nadania graczom dodatkową przewagę w walce, ale muszą być one stosowane ostrożnie. Implanty w końcu się wypala i gniazdo tymczasowo bezużyteczne.
Kluczowe cechy gry:
Granie jako jeden z członków Sekcji 9 – Graj jako jeden ze swoich ulubionych postaci sekcji 9 z Ghost in the Shell  lub dedykowaną postacią z gry.
Oryginalną obsadę dzwiękową
Walcz u boku Tachikoma – z powodzeniem przechwytywanie terminal w Terminal Conquest daje swój zespołowi Tachikoma czasowo.
Umiejętności Sync – umiejętności  takie jak maskowanie i odczuwania ciepła sojuszników używając umiejętności Sync.
Cyberbrain implanty – cyberbrain implanty pozwalają nadać bohaterom dodatkowej mocy!

Darmowa strzelanka online WIDEO

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *