Szukaj w :

Darmowa gra przeglądarkowa MMORPG Magerealm: Rise of Chaos

magerealm-rise-of-chaos-boss-fight

Chroń królestwo przed wpadnięciem w sidła złych sił jako jeden z ostatnich potężnych magów, i przetrwaj upadek Świętego Miasta  w Magerealm: Rise of Chaos, grze przeglądarkowej free-to-play MMORPG. Wybierz jedną z trzech unikalnych klas i rekrutuj szereg aniołów i bohaterów, aby wspierali Cię w walce. Odkrywaj mityczny świat, wykonuj questy, zwiedzaj lochy, pokonuj potężnych bossów w trakcie chronienia świata przed wpadnięciem w sidła podstępnego maga, Andersa, potężnego demona Pana i jego wojsk zła.

Magerealm: Rise of Chaos Najważniejsze cechy:

W pełni funkcjonalny MMORPG – znajdziesz wszystko, czego szukasz w typowym MMORPG w tym lochy, gildie, rzemiosła, i wiele innych.
Anioły i Herosi – rekrutacji potężnych bohaterów i aniołów stróżów i wezwać ich do walki u twego boku. Trenuj swoich bohaterów i poprawić swoje relacje z aniołami, aby odblokować swój pełny potencjał.
Lokacje – zapadające w pamięć lochy o różnym stopniu trudności, umożliwiające zdobycie doświadczenia, złota i rzadkich przedmiotów.
Bossy – twórz drużyne, by walczyć z potężnymi bossami i powiększ szansę zdobycia rzadkich i cennych łupów.
System gildii – współpracować z innymi graczami i twórz gildie. Kończ  codzienne zadania gildii które przyniosą korzyści wszystkim członkom stowarzyszenia.

 

 

Wideo z gry

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *