Szukaj w :

Darmowa gra online – Star Conflict

190290780

Znudziło się Wam przemierzanie przestrzeni powietrznej w samolocie? To może by tak dla odmiany wybrać się w kosmos? W Star Conflict zbudujecie swój własny statek kosmiczny i zmierzycie się w pojedynkach z pilotami z całej galaktyki!

Jeśli od zawsze marzyliście by spędzić czas w przestrzeni kosmicznej i niczym Han Solo przemierzać galaktyki pojedynkując się z innymi pilotami statków, mamy dla Was świetną propozycję! Przedstawiamy wam Star Conflict, symulator statku kosmicznego a zarazem trzecioosobowy shooter – grę wydaną przez Gaijin Entertainment, twórców świetnego War Thunder. I choć w krążowniku międzyplanetarnym jest się dużo trudniej połapać niż w samolocie, wszak w próżni nie panuje grawitacja i niejednokrotnie będziemy się zastanawiali „gdzie jest góra a gdzie dół” – z pewnością jest to pozycja godna uwagi dla każdego fana kosmicznych wojaży.

Darmowa gra wojenna w kosmosie.Tuż po uruchomieniu gry lądujemy w bardzo przystępnie i logicznie rozplanowanym samouczku, który warto ukończyć choćby ze względu na same nagrody proponowane za ukończenie każdego z kroków. Poza klasycznym przemieszczaniem się w przód i w tył, zaznajomieni również zostaniemy z umiejętnością przemieszczania zarówno w górę jak i w dół. Dodatkowo dochodzi jeszcze obracanie statku wokół własnej osi, w związku z czym pełne zorientowanie się w tym jak umiejętnie poruszać się statkiem zajmie nam sporo czasu.

Program szkoleniowy obejmuje również trening bojowy, gdzie z grubsza poznamy dostępny nam arsenał, rodzaje amunicji oraz moduły aktywne i specjalne, czyli dodatkowe umiejętności naszego statku, bardzo często różniące się w zależności od tego jakim modelem statku przemieszczamy się w danym momencie.

Po zakończonym treningu pozostaje nam już tylko wybranie frakcji, do której zechcemy się przyłączyć. Do wyboru mamy Imperium, Federację i Jerycho, każda różniąca się poglądami pod względem fabularnym. Warto zaznaczyć, że decyzja ta wpływa jedynie na to jaki statek zostanie nam przydzielony na start – jako najemnik możemy wykonywać misje i wykupować pojazdy dowolnej z dostępnych frakcji. Jeśli graliście wcześniej w World of Warplanes bądź wspomnianego wcześniej War Thunder, powinniście dosyć szybko załapać mechanikę gry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *